Zapleťte se s námi na Facebooku :)
 
Atelier Jana s.r.o. - netkatalog.czDárkové zboží - netkatalog.cz

Dárkový šek na kurz olejomalby technikou Boba Rosse ®

Dárkový šek na kurz olejomalby technikou Boba Rosse ®
Model:
Dostupnost: 100
Cena: 2 500 Kč
Množství:  

Dárkový šek lze vystavit na jméno. Platnost šeku je 1 rok.

Dárkový šek lze vystavit na libovolnou částku - prosím uveďte při objednávání v poznámce na jakou částku chcete vystavit šek. Pokud nebude uvedeno, bude automaticky vystaven šek na 2500,-Kč.

Kurzy olejomalby technikou Boba Rosse® (The Joy of Painting®)

Za 1 den namaluje každý z Vás - (i ten, kdo nikdy nemaloval) - obraz olejovými barvami na plátno. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i malé děti. Maluje se na mokrý podklad - technika "mokrý do mokrého".

Kurz je určen pro každého od 12 let. Děti mladší 12-ti let lze na jakýkoliv kurz přihlásit po osobní dohodě, případně lze přihlásit dítě na speciální dětský kurz.

S sebou: Dobrou náladu, starší triko nebo zástěru, jednu roli papírových kuchyňských utěrek a jedny olejové ubrousky (k dostání v DM drogerii nebo Rossmannu)

Vyberte si obrázek http://www.atelier-zebra.eu,který se Vám líbí, a pak se již jen přihlašte na příslušný kurz. Pokud po absolvování kurzu chcete dále pokračovat v malování doma, můžete si veškeré potřeby zakoupit v našem e-shopu (http://www.e-shoppingcenter.cz/).

Používá se opensource systém OpenCart
Atelier Jana s.r.o., © 2019